2011 Yılında çevirinin vazgeçilmeyen ismi olduk

TÜRKİYE büyüdü, BİZ de büyüdük.

Dünyayı etkisi altına alan son ekonomik krizin ardından Türk Ekonomisiyle birlikte son iki yıldır üst üste ve hızla büyüyen tercüme bürosu Hedef, bu sürecin sonunda yeminli tercüme büroları arasında hem ciroları, hem de çeviri kapasitesi bakımından liderliğe en yakın aday haline gelmiştir.

Büyüme hızına bağlı olarak artan müşteri portföyünün de tercüme ihtiyaçlarını, alışılagelen çeviri kalitesinin üzerine ekleyerek karşılayan Hedef; yeni yılda yeminli tercüman kadrosuna yaptığı transferlerle şimdi daha büyük projelerle, daha büyük tercüme bürosu olma yolunda ilerlemeye davam ediyor.

BİZ büyüdükçe, HİZMET KALİTEMİZ de büyüdü.

Tercüme hizmetlerinde toplam kalite oluşturma amacıyla hareket eden ve tercüme büroları arasında bu hedefi yakalamaya yönelik en önemli adımları atan Hedef, sektörün önemli tercüme bürosu olmanın yanı sıra bir dünya şirketi olma konusunda da gerekli tüm unsurları yerine getirmektedir.

İnşaat sektörünün devlerinden ekonominin patronları konumundaki holdinglere kadar, onlar için iş hayatlarının en önemli projelerinin çevirilerini gerçekleştirdiği 2011 yılında gücünü ve kalitesini daima arttıran; başta teknik çeviri olmak üzere hukuki ve finansal çevirilerin en aranılan tercüme bürosu olmuştur.

Tüm dünya dillerinde hizmet sağlayan tercüme büroları grubunda yer alan, yeminli tercüme hizmetlerini bu yıl da önceki yılın ücretleriyle sürdüren Hedef, müşterileri için erişilebilir tercüme fiyatları sunarken, rakipleri için erişilemez kalite üretmeyi taahhüt etmektedir.

Tercüme işlerinizi tereddüt etmeden güvenerek emanet edebileceğiniz bir tercüme bürosu arıyorsanız; Online altyapısı, hızlı ve kusursuz çeviri hizmetleriyle sizin için en doğru olan HEDEF’tir.


Referanslarımız: