Acil Tercüme hakkınızı kullanın!

Hedef Tercüme Büroları HIZINA hazır mısınız?

Acil çevrilmesini gereken dosyalarınız için artık günlerce sıra beklemek, defalarca telefon açmak ve çevirinin ne durumda olduğunu sormak yok. Şimdi Türkiye’nin en zengin tercüman kadrolarından birine sahip tercüme büroları grubunun müthiş hizmet kalitesi ile acil çeviri hakkınızı kullanabileceğiniz, anında başlayan çeviri süreçleri ve doğru zamanlamalı acil tercüme hizmeti var.

Zamanınızı tercüme bürosu arayarak tüketmeden, konuya “acil tercüme hakkım”  yazın ve dosyalarınızın hangi dile çevrilmesini istediğinizi belirten açıklamanızın altına iletişim bilgilerinizi de yazarak e-postanızı, bilgi@tercumeburosuhedef.com adresine gönderdin. Yalnızca birkaç dakika içinde posta alıcınızı kontrol edin ve gelen fiyat teklifini onaylayarak fatura bilgilerinizi, faturanızın gönderileceği adresi ve faturanın teslim edileceği yetkilinin adını belirtip e-postayı gönderin. Acil tercüme hakkınızı kullanarak benzersiz bir tercüme bürosu deneyimi yaşayın.

Güçlü altyapısı ve takım ruhunu ileri seviyede kaliteli çeviri üretmede etkili kullanan, acil tercümeler de dahil olmak üzere hayata geçirdiği tüm projelerin terim seçimlerinde mutlak başarı gösteren tercüme bürosu Hedef; yeminli tercüme büroları klasmanındaki etkili pozisyonunu her geçen gün ileriye taşırken, Acil Tercüme ve Online Tercüme gibi uygulamaları ile iş hayatının akış hızına etki eden yeniliklere imza atıyor.


Referanslarımız: