Acil tercüme hizmeti Hedef’ten alınır

Şimdi arayın, 10 Acil Çeviriden biri sizin olsun

Hedef Tercüme bürosu, her gün 10 adet acil çeviriyi online teslim ediyor. Acil çevirilerinizi e-mail ile gönderebilir ve gün içinde online olarak teslim alabilirsiniz. Üstelik ödemesini banka havalesiyle yapabilir, faturanızı kargo ile adresinize isteyebilirsiniz.

Hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak sürdüren Hedef Tercüme bürosu, zamanla yarıştığınız anlarda size en hızlı servisi sunuyor. İstanbul tercüme büroları arasında günlük en fazla acil tercüme teslim eden tercüme bürosu unvanına sahip Hedef, artan çeviri kapasitesinden müşterilerinin avantaj elde edebilmesi için günlük 10 siparişi acil olarak ve ücret farkı almaksızın çevirmektedir.

Üstün nitelikli çeviriler gerçekleştirmenin yanı sıra müşteri beklentilerini karşılamada da farklılığını ortaya koyan Hedef Tercüme bürosu iletişim ofisine uğrayabilir, çeviri metinlerinizi elden teslim edebilirsiniz.

Bakırköy 3. Noteri ile aynı binada bulunan Hedef Tercüme bürosu tüm dillerde noter yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Noter Tasdiki gereken çevirileriniz için evraklarınızın orijinallerini irtibat büromuza ulaştırmanız gerekmektedir.


Referanslarımız: