En üst seviyede müşteri memnuniyeti

Tercüme sektöründe ismini kurumsallaşmaya verdiği önemle duyuran ve buna bağlı olarak sağladığı hizmet kalitesi ve güvenilir fiyat politikalarıyla müşteri portföyünü hızla arttırarak ülkemizin bu alandaki en büyük kuruluşlarından biri haline gelen Hedef Tercüme Bürosu, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı amaç edinmiştir.

En hızlı tercüme hizmeti
Yerli ve yabancı tercümanlar arasından oluşturduğu nitelikli kadrosunu yeni takviyelerle de sürekli güçlendiren Hedef Tercüme, geniş kadro yapısı sayesinde onayladığınız projelerinizin çevirilerine hiç vakit kaybetmeden başlar ve mümkün olan en kısa sürede kontrollerini de tamamlayarak kusursuz bir kalitede teslim eder.

%100 doğru ve sektörel terminolojiye uygun tercüme
Üç aşamalı kontrol sistemine sahip olan Hedef Tercüme Bürosu’nda bu mükemmel denetim mekanizması tüm tercümelerde standart olarak editörlerimizce uygulanmakta olup, çevirileriniz %100 doğru ve sektörel terminoloji kullanılarak üstün bir kalitede teslim edilir.

Güvenilir fiyat politikası ve en uygun bütçe
Uygulanan rekabetçi fiyat politikaları neticesinde müşterilerine en uygun teklifleri sunabilen ve kendisine duyulan güveni arttırarak büyüyen Hedef Tercüme, bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaç sahiplerinin uygun fiyat beklentilerine kaliteli uygulamalarıyla cevap vermektedir.


Referanslarımız: