Fark yaratan Tercüme Bürosu ile KAZANIN

Bugün %15 daha Şanslı Gününüzdesiniz

Oluşturduğunuz değerleri koruyan, gerçekleştirdiği çevirilerle sizin için fark yaratan ve avantaj sağlayan tercüme fiyatlarının yanı sıra kampanyalarıyla da size her zaman kazandıran tercüme bürosu Hedef’ten bugün yeni bir kampanya daha var.

Hiçbir ön koşul olmaksızın bugün vereceğiniz tercüme siparişlerinin tamamında miktar, konu ve dil çifti ayrımı olmaksızın ister telefonla arayın ya da mail gönderin, Türkiye’nin müşterisine en çok kazandıran tercüme büroları grubundan %15 indirim kazanın.

“Şanslı Gününüzdesiniz” kampanyasında, kurumsal ve bireysel tüm kampanya katılımcılarının verecekleri tercüme siparişleri, yeminli olduğumuz tüm dillerde geçerlidir.

“Şanslı Gününüzdesiniz” kampanyası, teknik konulardan hukuk alanına, tıbbi çevirilerden akademik çevirilere kadar tüm konuları kapsamaktadır.

“Şanslı Gününüzdesiniz” kampanyası, noter tasdiki gerektiren tüm çeviriler için de geçerli olup, noter harçları, noterlerce tahsil edildiği için kampanya indirimi noter harçlarını kapsamaz.

Bugünün Şanslıları yıl boyunca da Şanslı olacak

Ayrıca, bugün tercüme siparişi vererek kendi ya da şirketinin adını “Şanslı” listemize yazdıran herkes “Şanslı Gününüzdesiniz” kampanyası %15 indiriminden YIL BOYUNCA hiçbir şart aranmadan yararlandırılacaktır.

Tüm kampanya katılımcıları siparişlerini Online ya da elden verebilir, biten çevirilerini diledikleri formatta (doc,xls, pdf, ppt, txt, dvd, vb gibi) teslim alabilirler.

Tüm kampanya katılımcıları çeviri ödemelerini banka hesaplarımıza havale yapabilir, fatura ve çevirilerinin çıktılarını kargo ya da kurye ile adreslerine teslim edilmesini isteyebilirler.

Siz de bugün şanslı günüm diyor ya da şansınızı değiştirmek istiyorsanız; dünyanın neresinde olursanız olun, tercüme büroları grubumuzun düzenlediği bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Not: İletişim sayfamız, ekranın en üstünde sağ köşededir.


Referanslarımız: