Hakkımızda

Doğru Zamanda Hedeflenen Kalitede…

Giderek sektörün dev oyuncularından biri haline gelen Hedef Tercüme Bürosu olarak, kurulduğumuz günden bu yana hem bireysel hem de kurumsal olarak sağladığımız en ideal çeviri ve yayıncılık çözümleriyle kaliteli hizmet çizgimizi koruyoruz.

Kaliteli Ekip
Her alanda uzman ve deneyimli tercüman, editör, redaktör ve proje müdürlerinden oluşan kadromuzla kurumsal bazda en yüksek hacimli çeviri projelerini bile bütünsel ve işbirlikçi bir ekip çalışmasıyla zamanında ve tam uygunluk içerisinde teslim ediyoruz. Projelerinizin çevirisinde uzun süreli ve uygun fiyatlı bir çözüm ortağı arıyorsanız, Hedef Tercüme kalitesi, fiyatları, altyapısı, deneyimi, eşsiz proje yönetimi becerileri ve sunduğu geniş kapsamlı hizmetleriyle vazgeçilmez tedarikçilerinizden biri haline geleceğinin garantisini vermektedir.

Bireysel çeviri hizmetlerinde de güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımıyla bu birimde çalışan kadromuz size eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Çözümün Adresi
Ülkemiz ve dünya çapında çeviri ve ilişkili tüm hizmetleri en iyi ve ideal şekilde sunan, adından söz ettiren ve sözünü tutan lider bir firma olma vizyonuyla, Hedef Tercüme sizlere sektörümüzde çok da kolay elde edemediğinizi düşündüğümüz memnuniyeti sağlama taahhüdünü vermektedir. Çalışmalarını hep büyük bir çaba, emek ve araştırma üçgeniyle harmanlayarak, optimal çözümlerle başarıya ulaştıran Hedef Tercüme Bürosu’nda daima aradığınızı bulacaksınız.

Referanslarımız: