İstediğiniz fiyat, aradığınız kalite, güvenilir hizmet

Yıl boyunca sabit tercüme fiyatları

Yıl boyu sabit tercüme fiyatları ve yıllar boyunca güven duyulan tercüme kalitesiyle, hizmet ağını ve müşteri portföyünü sürekli geliştiren Hedef; müşteri odaklı hizmet planı çerçevesinde müşterilerinin arzuladığı fiyatları yıl boyunca sabit olarak sunmayı taahhüt ediyor.
Siz de tercüme bürolarının her gün artan fiyatlarından kendinizi korumak için, Hedef Tercüme Bürosu’nu seçin. Yıl boyunca sabit fiyat avantajlarından yararlanarak, üstün kaliteli tercüme hizmetiyle kalitenizi arttırın.

%100 Kaliteyi garanti eden tek tercüme bürosu

İstanbul tercüme büroları arasında yenilik ve rekabet yaratmada öncülüğe soyunan Hedef Tercüme Bürosu’nda gerçekleştirilen çeviriler ayrı bir çevirmen ve editör gözüyle çift yönlü kontrolden geçirilerek müşteriye sunulmadan önce optimum kalite düzeyine yükselir.

Müşteri memnuniyetini arttırma hedeflerini gerçekleştirme yönünde emin adımlarla ilerleyen, tercüme bürolarının yükselen değeri Hedef; insan kaynaklarını etkin bir şekilde yöneten, bu sayede kadrosunu kaliteli tercümanlarla sürekli iyileştirerek müşterilerine en iyi değerde tercüme desteği sağlar.

Büyük bir sıçrama yaparak geride bıraktığı 2011 yılını performans değerlerine ve elde ettiği yeni müşterilerine bakarak tercüme büroları arasında ulaştığı noktayı gözden geçiren Hedef;  müşterilerinin güveninden aldığı gücüyle yeni yılın başında çeviri kapasitesini %20 arttırarak, güvenilir tercüme hizmetlerini artık daha da hızlı sunmaktadır.


Referanslarımız: