ONLINE Tercüme Bürosu

Online tercüme, Online ödeme | Hedef Tercüme Büroları

Dünyanın dört bir köşesinden hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almanın en kestirme yolunu keşfedin. Büyük bir tercüme büroları grubu olan Hedef Tercüme, en ileri düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturma amacıyla geliştirdiği hizmetlerinden biri olan Online Tercüme desteğiyle, hızınıza hız katmaya devam ediyor.

Yüksek kaliteli çeviriye ihtiyaç duyduğunuz tüm projelerinizi dilediğiniz formatta mail göndererek teklif alın ve Online destek sisteminden yararlanarak üstün nitelikli çeviriye bir mail ile kolayca ulaşın. Mail ile başlayan tercüme sürecinizin sonunda tercüme ücretini sizinle paylaşılan banka hesap bilgilerine havale ya da EFT göndererek ödemenizi yapma olanağından yararlanın.

Kesintisiz tercüme desteği sağlamanın önemini bilen, büyük ölçekli kuruluşlar kadar KOBİ’ler ve bireylerin de hizmet ağından yararlanabilmesine fırsat tanıyan tercüme fiyatlarıyla mükemmel bir partner olma yolunda kendini sürekli geliştiren tercüme bürosu Hedef; teknolojik altyapısı kadar genç ve dinamik kadrosunun gösterdiği yüksek performansla, en zorlu projelerinizi hayata geçirebilmeniz için size güçlü bir çeviri desteği sağlar.

Tercüme hizmetlerini kurumsal yapıda ve yeniliklere önem veren bir anlayışla sürdüren, teknolojik yenilikleri sistemine anında entegre ederek hızını ve kalitesini sürekli arttıran Hedef, tercüme büroları arasındaki öncü konumunu sürdürmeye devam ediyor.


Referanslarımız: