Şirket sırlarınız güvence altında

Hedef Tercüme Bürosu kusursuz müşteri memnuniyeti yaratma ilkesine bağlı olarak, müşterilerimizin bilgi gizliliğini korumaya yönelik çağdaş hizmet politikalarımız bizi bir dizi güvenlik önlemleri oluşturmaya yönlendirmiştir.

1-      Bizi stratejik çözüm ortağı olarak kabul eden müşterilerimizle söz konusu ortaklığımızın temel ilkesi bilgi gizliliğidir.

2-      Stratejik çözüm ortağınız ve bir işletme olarak tarafınıza sağlayacağımız çeviri, yerelleştirme ve tüm dil hizmetleri süresince paylaşacağınız ticari faaliyetleriniz, ticari bilgilerinize ait belge ve dokümanlar ile özel ve kurum bilgileriniz şirketinizin kurumsal sırları olarak kabul edilir.

3-      Şirket sırlarınızın korunması amacıyla; çözüm ortaklığımızın temelini oluşturacak gizlilik sözleşmesini karşılıklı olarak imzalayarak, bilgi gizliliğinizi güvence altına alıyoruz.

4-      Müşterileri bilgilerinin gizliliğini sağlama konusunda özel bir hassasiyet gösteren Hedef Tercüme Bürosu, tüm çalışanlarının söz konusu bilgilerin korunmasında üst düzey hassasiyet göstermesini sağlamak için bağlayıcı bir gizlilik sözleşmesini çalışanlarıyla birlikte karşılıklı olarak imzalamaktadır.


Referanslarımız: