Tercümede Kalite ve Hız

Her geçen gün tercüme büroları arasındaki özel yerini “iddialı hedeflerini gerçekleştirerek sağlamlaştıran” Hedef Tercüme Bürosu, üstün kalitesini ve hızını yeni yılda da MODİFİYE etmeye devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen marka ve kuruluşlarına verdiği tercüme desteği nedeniyle büyük bir sorumluluk taşıyan Tercüme Bürosu Hedef, iş takip sistemi oluşturmak suretiyle hızını %10 oranında arttırmasını bilerek, partnerlerinin en acil tercüme beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Artan verimlilik neticesinde tercüme fiyatlarını da iyileştirirken, tercüme büroları arasında en ekonomik tercüme bürosu iddiasını da sürdürmektedir.

Hız ve ekonomik fiyata önem verdiği kadar, kaliteli tercüme ve kaliteli hizmet sloganlarıyla “toplamda kalite” üreterek sektörüne kazandırdığı saygınlığın yanı sıra çeviri desteği sağladığı kişi, kurum ve kuruluşların da kaliteli çeviri beklentilerini yükseltmektedir. Bu amaçla zengin ve deneyimli tercüman kadrosunu da güçlendirme amacıyla insan kaynaklarına verdiği önemi arttıran Hedef Tercüme Bürosu, alanında başarılı çevirmenleri büyük bir titizlikle sınayarak kadrosuna dahil etmektedir.

Mütercim tercümanların yanı sıra yurt dışında eğitim görmüş, mesleki deneyim sahibi, çeviriye gönül vermiş, kariyerini bu yönde sürdürmek isteyen profesyonellerin de desteğiyle teknik konularda sektörel terimleri yerinde kullanarak, kalitesi mükemmel işler üretmektedir.

Tek elden tüm dünya dillerinde yeminli çeviri ihtiyacınıızı ekonomik fiyat, hızlı ve kliteli hizmet anlayışına sahip, yalnızca nitelikli çeviri sunan bir tercüme bürosu ile karşılamak için Hedef Tercüme Bürosuna bir mail göndermeniz yeterlidir.


Referanslarımız: