Ticari Tercüme

Her yeni gün globalleşen ticari çalışmalar arasında yerinizi almanız gerekiyor fakat uzman bir tercüme ekibi henüz bulamadınız. Eğer tek sorun bu ise Hedef Tercüme Bürosu olarak siz değerli müşterilerimize her türlü ticari tercüme konusunda destek sağlıyoruz.

Gerek iş gezilerinizde ardıl tercüme gerekse konferans ve toplantılarınızda iş ortaklarınızın konuştuğu dili bilmeyen personelleriniz için simultane çeviri hizmeti veriyor ve ortaklığınızla alakalı herhangi bir anlaşılmayan kör nokta kalmasnı engelliyoruz.

Ciddi yatırımlarınızın sözleşmelerini, iş anlaşmalarınızı, alacağınız veya satacağınız ürünlerin garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları gibi metinleri, kredi sözleşmelerinizi, gümrük beyannamelerinizi ve lojistik konularını kolaylıkla aşabilmeniz ve doğru tercüme ve zamanında teslimat ile mümkün olacaktır. Tüm dillerde, her konuda ve en iddialı projelerinizin çevirilerinde güçlü bir çözüm ortağınız olarak hareket edecek yılların ticari tercüme deneyimine sahip Hedef Tercüme ile başarı size çok daha yakın.

 

 


Referanslarımız: